HAKKIMIZDA

Saklı ve korunmuş Limanağzı Koyunda yer alan Delos Beach Hotel, doğal ve tarihi hazineleriyle tanınan, spor, doğa ve kültür turizminde çekim merkezi olan Kaş yöresinin nadide cevherlerindendir. Kendine özgü sahil konumu, özel plajı ve berrak turkuaz sullarında dinlenebilisiniz. Konaklama misafirleri için sade bir dekor ile tasarlanmış 3 çesit klimalı toplam 18 oda ile özgün bir konaklama tesisidir. Güler yüzlü personel ekibimiz samimi hizmet anlayışı ile Türkiye’nin bu özel köşesini keşfinizde harika bir tatil deneyimi sunabilmek için sizleri beklemektedir…

Delos Beach Hotel’in panaromik restoranında Akdeniz mutfağı çeşitlerimizden tadabilir veya çam ağaçlarının gölgesinde hamak keyfi yapabilirsiniz. Limanağzı Koyu deniz kaplumbağaları ve renkli deniz yaşamını keşfetmek isteyen dalgıçlar için uğrak bir bölgedir.  Otel’den kolaylıkla ulaşılabilen tarihi Likya yolunda yürüyüş yapabilir veya Kral mezarlıklarını ziyaret edebilirsiniz.

Tesisimize, Kaş limanından hareket eden piyade teknelerle ulaşabilir ve akşam üzeri dönebilirsiniz. Limanağzı‘nın güneşin en uzun kaldığı plajında  soyunma kabinlerimiz, şemsiyelerimiz, şezlonglarımız, hamaklarımız, barımız ve özel localarımız konfor ve mutluluğunuz için hazırlanmıştır.

Bu küçük cennete deniz yolu dışında karadan ulaşım sadece 3000 yıl önce yaşamış olan Likyalılar'ın yürüyüş yolu ile mümkün. Kaş merkezden bir saatlik keyifli bir yürüyüş ile Likya medeniyetinin izleri arasında tesisimize ulaşabilirsiniz. Likya yolu turu yapan siz doğa severlere kahvaltı, yemek, geniş kahve barımız, keyifli soğuk ve sıcak içeceklerimiz ile güzel bir mola noktası olarak hizmet veriyoruz.

Doğa ile iç içe olan tesisimizde Caretta Carettalar ile yüzmek ve samimi bir tatil için sizleri bekliyoruz.