%20 ERKEN REZERVASYON FIRSATI SONA ERMİŞTİR!

KONAKLAMA

Delos Beach Hotel

KONAKLAMA FİYATLARIMIZ


Fiyat Listemizde belirtilen oda fiyatları üzerinden; 20 Mart 2022 tarihine kadar yapacağınız rezervasyonlarınız da %20 erken rezervasyon indirimi uygulanacaktır.
Rezervasyon sonrası gerekli görüldüğü durumlarda 1 günlük kapora ücreti talep edilebilir. Oda fiyatına kahvaltı dahildir. 0-6 yaş çocuklar ücretsiz ve 7-12 yaş çocuklar için %40 indirim uygulanmaktadır. Otel müşterilerimiz Bar ve Restoranda yapacakları harcamalarda %10 indirim sağlanmaktadır.

  1. 2022 TAŞ ODA FİYAT LİSTESİ

    Delos Beach 2022 - Fiyat Listesi

  2. 2022 BUNGALOW ODA FİYAT LİSTESİ

    Delos beach Hotel - 2022 Fiyat Listesi

Tüm Bungalov ve Taş odalarımızı ihtiyaç duyduğunuz tüm konforu sağlayacak şekilde modernize ettik. Tesisimizde konaklayarak her gün Limanağzı’na gelmek için harcayacağınız zaman ve paradan kurtulun. Uyanır uyanmaz kendinizi denize atıp, sizler için hazırlanmış zengin kahvaltı soframıza buyurun, sularımızın asıl sahibi balıklar size eşlik etsin, yani tatiliniz siz uyandığınızda başlasın. Her odamızın size hitap eden farklı yönlerini bulabilir bazı odaların müdavimi olabilirsiniz. Ayrıca lüks bungalovlarımıza da mutlaka göz atın. Denize sadece birkaç adım uzaktaki odanızda size özel iskelenizde doğa, güneş, sessizliğin tadını çıkartabilirsiniz. 


BUNGALOW ODA

BUNGALOW ODA

TAŞ ODA

TAŞ ODA