ZİYARETÇİ DEFTERİ

MUTLU TATİL ANILARINIZ


12 YORUM LİSTELENDİ - ZİYARETÇİ DEFTERİ
 1. Yasemin Yıldırım 18 Haziran 2018 - 14:37 Cevapla

  Kaş hayranı olarak kaş’a gelipte delos u ziyaret etmemek benim için olmazsa olmazdı. Kaş’ın merkezinden her gün sabah gelip akşam döndüğüm yer oldu benim için.
  çalışanların hepsi biribirinden yardımsever, güler yüzlü ve sıcak insanlar. İlgi ve yardımcı olmalarından dolayı çok teşekkür ederim. Bana göre buradaki en güzel beach e sahip. muhteşem denizi, sessizliği sakinliği, arada açılam hafif müzik sesi, yemekleri harika..
  Kısacası kendimi özgür ve huzurlu hissettiğim yer..
  Herkese tavsiye ederim.
  En kısa zamanda tekrar görüşmek üzere..
  Sevgi ve saygılarımla,

 2. Tesadüfen keşfettiğimiz cennetten bir köşe olan ve tatilimiz bittiği halde bu huzuru yaşayabilmek için 1 gün daha uzattığımız harika yer, müşteri memnuniyeti en üst seviyede, harika odaları ile kendimizi evimizde gibi hissettiren güzel kalpli çalışanları ile artık yazların tek adresi benim için siz oldunuz herşey için çok çok teşekkürler..

 3. Doğa, manzara, deniz, yemekler, ilgi süperdi. Ama bungalow larda kalmak için doğal yaşamın bir parçası olan sivrisinekler, böceklere alışık olmak lazım..

 4. Şu an 22:50 itibariyle ayrılmış olduğumuz Dalaman sınırlarından koptuk ama saat olmuş 01:32 İstanbul sınırlarına girmeyi yine beceremedik.
  Delos’a gidin, Delos’ta kalın, Delos’tan dönmeyin çok acıklı oluyor. Kaş merkezde kalıp vaktinizi boşa harcamaya gerek yok. Ayağınızın dibinde en güzel deniz (sualtı müzesi mübarek), mis gibi dağ esintisi, ağaç evinizin önünde domates biber patlıcan (öğle yemeğinde yoğurtlu kızartma oluyorlar), kahvaltıda kümesteki tavuk kardeşin yumurtası, akşam mangalda balığınız, yanında rakınız & biranız…
  4 senedir gidiyoruz ama akşam hiç kalmamıştık. Akşam mutlaka kalın. Haziran-eylül en güzel mevsimler. Likya yoluna 10 dk. yürüme mesafesiymiş bu arada. Her sene yeni bir bilgi.. 🙂
  Yine çok iyi geldi. Teşekkür ederiz.
  Meltem & Begüm & Ayşe – İstanbul| Moda

 5. Sibel Karakelle 1 Kasım 2015 - 13:21 Cevapla

  Şahaneee ötesi! Dalıp dalıp denize huzur çıkarttık Delos’da…Ev sahipleri de tek kelimeyle “dostça”… Teşekkürler Emir bey, Kemal bey ve tüm çalışanlar!!!… Biran önce seneye yaz gelse hemen☀️❤


[Yukarı]

Görüşlerinizi tüm misafirlerimizle paylaşabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Delos Beach Hotel